LOADING

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS NERIJUS JANU

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS

Reikalingas geriausias vestuvių fotografas? Nuoširdžiai tikiuosi, jog ką tik jį radote :) Esu kūrybiškas, charizmatiškas vestuvių fotografas. Jau daugiau nei 7 metus teikiu profesionalias vestuvių fotografavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Nesvarbu, kur vyks Jūsų šventė - Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje - su malonumu atvyksiu į bet kurį Lietuvos kampelį. Platesnę informaciją apie mane rasite pagrindiniame puslapio meniu. Iš prigimties esu meniškas.  Nuo pat mažų dienų lanksčiau su spalvotu pieštuku rankoje :D Tad turiu viltį, kad iš gausybės vestuvių fotografų visoje Lietuvoje Jus sudominsiu savo nuotraukomis.
 

VESTUVIŲ NUOTRAUKOS

Profesionali vestuvinė fotosesija – tai profesionalus fotomenininko žvilgnis į Jūsų šventę. Esu Jums paruošęs gausybę stilingų vestuvinių fotosesijų, meniškų nuotraukų, tad kviečiu Jus apsilankyti mano vestuvinių nuotraukų galerijoje. Iš visos širdies patarsiu Jums! Rinkitės fotografą, kurio fotografavimo stilius Jums labiausiai patiks, tik tuomet kartu sukursite tobulą vestuvinę fotosesiją. Mano nuomone, antras ne mažiau svarbus kriterijus fotografui - žmogaus asmenybė. Nepamirškite, kas vestuvių dieną fotografas bus visada šalia Jūsų. Būkite tikri, kad Jūsų "biolaukai" ir požiūris į vestuvinę fotografiją sutampa :)  Tik užsimezgus tarpusavio ryšiui tarp jaunųjų ir fotografo, atsiranda natūralumas,  kurio dėka gimsta stilingos vestuvinės fotosesijos.
 

NAUJAUSIOS 2017 METŲ VESTUVIŲ GALERIJOS

 

VESTUVIŲ FOTOGRAFAVIMO KAINA

Jei jau esate matę mano darbus ir norite plačiau sužinoti apie teikiamas paslaugas - tuomet galite praleisti galerijos peržiūrą. Vestuvių fotografavimo paslaugų paketus, kainas, bei papildomas sąlygas rasite  pagrindinio puslapio meniu, pavadinimu vestuvių kainos.

KRIKŠTYNŲ FOTOGRAFAVIMAS

Krikštynos, kaip ir vestuvės - viena iš gražiausių švenčių žmogaus gyvenime. Tiesa pasakius, krikštynas pradėjau fotografuoti visai netikėtai. Viena iš mano jaunavedžių porų - tiesiog paskambino ir paprašė nufotografuoti jų mažąjį krikštuką. Tad šalia vestuvių fotografavimo prisidėjo šios paslaugos - krikštynų fotosesijos, vėliau - stilizuotos vaikų fotosesijos, trapi naujagimių fotografija. Esu jums atrinkęs gausybę žavių vaikų nuotraukų, tad viliuosi, kad jos neliks nepastebėtos :) Vaikų, bei krikštynų fotosesijų kainas  rasite pagrindiniame puslapio meniu - KITOS PASLAUGOS.

 

Vestuvių fotografas | Vestuvių fotografai | Vestuvių fotografas Kaune | Vestuvių fotografas Vilniuje | Fotografas vestuvėms

Tai juk nieko nekainuoja! Į savo el. pašto dėžutę kartu gausite vestuvių fotografavimo paslaugų kainas bei išskirtinius nuolaidų pasiūlymus!
GALBŪT NORITE PATIKRINTI AR JŪSŲ VESTUVIŲ DATA DAR LAISVA?
AČIŪ KAD MĖGSTATE IR VERTINATE MANO DARBUS!
Tai juk nieko nekainuoja! Į savo el. pašto dėžutę kartu gausite vestuvių fotografavimo paslaugų kainas bei išskirtinius nuolaidų pasiūlymus!
GALBŪT NORITE PATIKRINTI AR JŪSŲ VESTUVIŲ DATA DAR LAISVA?