LOADING

Nuotrauku retusavimas - Nerijus Janu

Visa tiesa apie profesionalų nuotraukų retušavimą. Kokias nuotraukas gausite Jūs – redaguotas ar retušuotas?

Profesionalus nuotraukų retušavimas. Kas tai?

Iš esmės, šį straipsnį nusprendžiau parašyti pastebėjęs, jog vestuvinės fotografijos padangėje terminas „nuotraukų retušavimas“ dažnai yra neteisingai suprantamas. Nuotraukų retušavimas – kitaip tariant „Posprodukcija“ yra nepaprastai kruopštus, specifinių žinių reikalaujantis darbas. Profesionalus, kitaip vadinamas „Hi – End” nuotraukų retušavimas tai daugiau nei tik smulkus odos defektų šalinimas, lyginimas ar modelio kūno koregavimas.. Detalizuojant – tai švari, ideali ir iki menkiausių smulkmenų, detalių pagal kliento pageidavimus ištobulinta nuotrauka. Priklausomai nuo nuotraukos sudėtingumo, dydžio, kokybės parametrų vienos nuotraukos retušavimas trunka nuo 15 minučių iki poros dienų. Tarkime.. Viena reprezentacinė futbolo komandos reklaminė nuotrauka buvo sudėta iš 28 nuotraukų.. Įsivaizduojate? Paklausite kiek tai kainuoja? Atsakau. Viena „Hi – End“ retušavimo valanda kainuoja nuo 25 eur. Na, o jei  Jūs esate pradedantysis ar pažengęs fotografas norintis išmokti šio meno subtilybių, naudodamasis šia puikia proga primenu, jog visiems norintiems vedu individualius nuotraukų retušavimo Adobe Photoshop kursus.

Postprodukcija. Mano nuotraukų retušavimo darbų pavyzdžiai.

Postprodukcija – mano aistra ir mano kūrybinio kelio fotografijos pasaulyje pradžia 🙂 Esu profesionalus retušuotojas. Su Adobe Photoshop programa pradėjau draugauti dar tuomet, kuomet geriausio (tuometinėje rinkoje) CRT tipo monitoriaus dydis siekė vos 15 colių :)))) Ar galite įsivaizduoti? Žinoma, daug vandens nutekėjo nuo tų laikų… Labai džiausiuosi, jog gyvename internetinės eros amžiuje. Šiandien turiu galimybę dirbti su įvairiausiais mados, žmonių ir/ar įžymių fotografais visame pasaulyje. Ar norėtumėte pamatyti kaip realybėje atrodo garsioji Eva Langoria iš „Nusivylusių namų šeimininkių“. Intriguoja? Labai gaila, tačiau mano kontraktas to padaryti neleidžia. Jūsų smalsumui patenkinti įkelsiu keletą mano projektų. Atkreipiu dėmesį, jog apačioje publikuojamų nuotraukų autoriai bei fotografai – mano partneriai užsienyje, o štai postprodukcija – vienas iš nedaugelio mano profesionalus nuotraukų retušavimo pavyzdžių.

Vestuvinė fotografija. Nuotraukų redagavimas.

Kokias nuotraukas gausite Jūs – mano mielieji jaunavedžiai ir/ar būsimi potencialūs klientai? 🙂 Skubu atsakyti – jus gausite profesionaliai redaguotas nuotraukas. Profesionalus nuotraukų redagavimas – tai profesionalus nuotraukos tvarkymas, tinkamų spalvų ir/ar kontrasto parinkimas, spalvinės temperatūros patikslinimas, kadravimas, šviesumo ir tamsumo balansas, kompozicijos korekcija, bendras ekspozicijos koregavimas, nedidelių odos trūkumų šalinimas ir t.t. Fotomanipuliacijos ir/ar besaikis kūno tobulinimas, drabužių lyginimas į nuotraukų redagavimo paslaugą neįeina. Vis dar neaišku? Susipainiojote? Tuomet, mano mielieji, pakviesiu Jus žvilgtelti į mano internetinėje svetainėje  publikuojamų vestuvinių nuotraukų portfolio.  Visos  fotosesijų nuotraukos yra redaguotos, o ne retušuotos. Tai gi, vestuvinių nuotraukų portfolio (norėdami jas pamatyti, spauskite čia) –  tai puikus mano klientams atiduodamų nuotraukų tvarkymo t.y profesionalaus nuotraukų redagavimo pavyzdys.

Visos žemiau esančios nuotraukos – mano profesionalaus nuotraukų retušavimo pavyzdys. Postprodukcija – Nerijus Janu.

Nuotrauku retusavimas (2)Nuotrauku retusavimas

Nuotrauku retusavimas (7)nuotrauku retusavimas (6)

Nuotrauku retusavimas (4) Nuotrauku retusavimas (3)

nuotrauku retusavimas (5) nuotrauku retusavimas (6)

Nuotrauku retusavimas (12) nuotrauku retusavimas (13)

Nuotrauku retusavimas (2) nuotrauku retusavimas

Nuotrauku retusavimas (9) Nuotrauku retusavimas (8) Nuotrauku retusavimas (3) Nuotrauku retusavimas (5)

Nuotrauku retusavimas (4) Nuotrauku retusavimas (10)

Nuotrauku retusavimas (4)

Tai juk nieko nekainuoja! Į savo el. pašto dėžutę kartu gausite vestuvių fotografavimo paslaugų kainas bei išskirtinius nuolaidų pasiūlymus!
GALBŪT NORITE PATIKRINTI AR JŪSŲ VESTUVIŲ DATA DAR LAISVA?

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.
AČIŪ KAD MĖGSTATE IR VERTINATE MANO DARBUS!
Tai juk nieko nekainuoja! Į savo el. pašto dėžutę kartu gausite vestuvių fotografavimo paslaugų kainas bei išskirtinius nuolaidų pasiūlymus!
GALBŪT NORITE PATIKRINTI AR JŪSŲ VESTUVIŲ DATA DAR LAISVA?