LOADING

Vestuviu fotografas Kaune

Tobula vestuvinė fotosesija. Fotografo meno paslaptys

Mielosios būsimosios nuotakos! Esu tikras, kad kiekviena iš Jūsų svajojate sukurti tobulą nuotakos įvaizdį. Netrukus Jums atskleisiu keletą paslapčių, kurios padės Jums suplanuoti pačią nuostabiausią fotosesiją ir užtikrins, jog turėsite pačias nuostabiausias nuotraukas.

Pradėkime nuo esminio klausimo – kokios yra pagrindinės geros vestuvinės fotosesijos dedamosios? Neįtikėtina, tačiau atsakymas yra ganėtinai paprastas ir netikėtas – pagrindinė dedamoji esate Jūs  mano brangiosios nuotakos ir Jūsų žavieji jaunikiai.

Vestuvinės nuotraukos – tai Jūsų įvaizdžio atspindys, tiesa? Patikėkite savo dienos įvaizdį profesionalams – patyrusiai visažistei, rinkitės tik profesionalų plaukų stilistą,  kreipkitės į dizainerį ir išsirinkite Jūsų figūrai tinkamą suknelės modelį. Rinkitės tik tai, kas Jus labiausiai tinka! Turite ribotą biudžetą ir manote, jog negalite sau to leisti? Griežtai su tuo nesutinku. Dvidešimt pirmas amžius – auksinis internetinės eros laikmetis. Už vienkartinę stilisto konsultaciją įvairiuose internetiniuose portaluose sumokėsite apie 10 EUR.

Kiekvieną nuotrauką galima apibūdinti daugybe įmantrių, paprastai tik fotografams suprantamų terminų, tokių kaip kompozicija, kadravimas, esamos šviesos panaudojimas, spalvų balansas ir t.t. Šių dalykų Jums nebūtina žinoti, tačiau magiškai vestuvių fotosesijai t.y. tokiai, kuri būtų verta puikuotis ant geriausių žurnalų viršelių, reikia erdvės, šviesos bei įspūdingos aplinkos. Prabangus restoranas ar dvaras, stilingai dekoruota šventės vieta – neatsiejamos tobulos vestuvinės fotosesijos dalys. Tokiai aplinkai sukurti Jums neabejotinai prireiks vestuvių planuotojos pagalbos. Jus riboja finansai? Tuomet pasinaudokite viešbučių ar dvarų siūloma paslauga – galimybe fotografuotis jų teritorijose už papildomą valandinį mokestį. Kitu atveju siūlyčiau fotografuotis netradicinėse vietose: saulės apšviestose miško proskynose, gėlynuose, miestų senamiesčiuose ar šalia įspūdingų architektūrinių kūrinių.

Sukūrus stiliaus ir kraštovaizdžio harmoniją svarbu nepamiršti laiko. Ar žinote koks tinkamiausias dienos laikas fotosesijai? Neretai patys gražiausi bei įspūdingiausi vestuvių fotografų kadrai yra sukuriami saulei leidžiantis. Žinoma, svarbu ne tik fotografavimosi laikas. Dar vienas ne mažiau reikšmingas vestuvinės fotografijos aspektas yra fotosesijos trukmė. Brangieji jaunavedžiai, susiplanuokite šventę taip, jog be įtampos ir be streso galėtumete skirti bent 2 – 3 valandas jūsų išsvajotojai vestuvinei fotosesijai.

Na, ir pabaigai atskleisiu Jums dar vieną mažą paslaptį. Tobula vestuvinė fotosesija – tai bendras jaunavedžių bei vestuvių fotografo komandinis darbas. Patikėkite – jei svarbiausią Jūsų gyvenimo dieną būsite savimi, nesivaržysite – rezultatas pranoks Jūsų lūkesčius. Juk vestuvinė fotografija – tai  Jūsų jausmų ir emocijų kalba nuotraukose! Nesidrovėkite, kalbėkite jausminga kūno kalba, bendraukite vienas su kitu. Na, o vestuvių fotografijos meną patikėkite  profesionaliam ir puikiai savo darbą išmanančiam  specialistui. Rinkitės fotografą – asmenybę, t.y tokį žmogų, kuris vestuvių dieną galėtų tapti Jūsų geru bičiuliu, draugu, patarėju. Esu tvirtai įsitikinęs, jog būtent jaunavedžių pasitikėjimas fotografu bei vidinė poros ramybė yra esminė gražios fotosesijos sąlyga.

Straipsnis publikuotas www.vestuviumados.lt internetinėje svetainėje.


 

 

Tai juk nieko nekainuoja! Į savo el. pašto dėžutę kartu gausite vestuvių fotografavimo paslaugų kainas bei išskirtinius nuolaidų pasiūlymus!
GALBŪT NORITE PATIKRINTI AR JŪSŲ VESTUVIŲ DATA DAR LAISVA?

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.
AČIŪ KAD MĖGSTATE IR VERTINATE MANO DARBUS!
Tai juk nieko nekainuoja! Į savo el. pašto dėžutę kartu gausite vestuvių fotografavimo paslaugų kainas bei išskirtinius nuolaidų pasiūlymus!
GALBŪT NORITE PATIKRINTI AR JŪSŲ VESTUVIŲ DATA DAR LAISVA?