VESTUVIŲ FOTOGRAFAS KAUNE NERIJUS JANUŠAUSKAS

Sveiki dar sykį, a) netyčia užklydę interneto platybių naršytojai; b) smalsūs kolegos vestuvių fotografai; c) laimingieji, kurių ateinančią vasarą laukia pati nuostabiausia šventė (taip – vestuvės !). Jei sau priskyrėte punktą c ir jei šiuo metu didžiausias Jūsų rūpestis – vestuvių fotografas, tuomet skirkite dar keletą minučių paskaityti apie mane ir apie tai, kuo galiu būti naudingas Jums.

Mano vardas Nerijus, esu profesionalus vestuvių fotografas, šioje srityje dirbantis jau daugiau nei dešimt metų. Mano profesijoje žmonės, turintys ilgametę patirtį paprastai priskiriami “veteranams”, tačiau aš pats nesijaučiu esąs senbuvis. Anaiptol, kiekvienas naujas vestuves fotografuoju su aistra ir smalsumu taip, tarsi tai būtų mano pirma fotografuota šventė. Turima patirtis leidžia man ne tik techniškai atlikti darbą, tačiau ir pasimėgauti juo – improvizuoti, ieškoti naujų fotografinių požiūrių, spalvų ir idėjų.

***

 

VESTUVĖS PER MANO FOTOAPARATO OBJEKTYVĄ

Savo vestuvinėje fotografijoje siekiu atspindėti dviejų žmonių meilės ryšį bei jų santykį su artimiausiais, šeimos nariais bei draugais šventės dieną. Man artimas klasikinis požiūris į vestuves – nesenstanti ir iš mados neišeinanti elegancija, romantika, juostinio fotoaparato spalvos.

Šventės metu padarau daugybę įvairių nuotraukų – pradedant jaunosios pasiruošimu ir baigiant detalėmis, tokiomis kaip tortas ar pokylio dekoras. Visgi, mano širdis ima plakti tankiau, kuomet galiu leisti laiką su pora, stebėti jų tarpusavio ryšį, girdėti jų juoką ar matyti laimės ašaras.

Visos dienos metu stengiuosi būti nematomas šventės dalyvis, tačiau poros fotosesijos metu vėl įgaunu žmogišką pavidalą – kartu su jaunaisiais kvailiojame, pokštaujame, smagiai leidžiame laiką. Kartais leidžiamės į fotografinius eksperimentus. Stengiuosi kad fotosesija jauniesiems būtų tarsi pramoga, geras laiko praleidimo būdas. Kuo labiau atsipalaiduojame fotosesijos metu – tuo ryškesnės, jausmingesnės gaunasi nuotraukos.

Tad jei jaučiate kad mano fotografuotų vestuvių nuotraukos Jus “užkabino” – tiesiog parašykite man laišką ar paskambinkite telefonu ir mes galėsime maloniai pasikalbėti apie Jūsų šventę.

***

Vestuvių fotografas Kaune | Vestuvių fotografas Vilniuje | Vestuvių fotografas visoje Lietuvoje ir už jos ribų | Vestuvių fotografas Kaune

***