LOADING

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS KAUNE - NERIJUS JANU
 


PROFESIONALI VESTUVINĖ FOTOGRAFIJA

Sveiki! Jei skaitote šias eilutes - vadinasi esate: a) netyčia užklydę interneto platybių naršytojai; b) smalsūs kolegos vestuvių fotografai; c) laimingieji, kurių ateinančią vasarą laukia pati nuostabiausia šventė (taip - vestuvės !) Jei sau priskyrėte punktą c ir jei šiuo metu didžiausias Jūsų rūpestis - profesionalus vestuvių fotografas - tuomet skirkite dar keletą minučių paskaityti apie mane ir apie tai, kuo galiu būti naudingas Jums.

VESTUVIŲ FOTOGRAFAVIMO PASLAUGOS

Esu vestuvių fotografas Kaune , bet dažnai svečiuojuosi Vilniuje, tad kelionės išlaidos Vilniuje ir Kaune Jums nieko nekainuos. Nesvarbu, kur vyks Jūsų šventė - Vilniuje, Kaune, Panevežyje, Alytuje, Utenoje ar Klaipėdoje - mielai atvyksiu pas jus visur. Gyvenate ne Lietuvoje? Fotografuoju ir už Lietuvos ribų. Net jei jūsų antroji pusė - užsienietis (-tė) - pabendrausime angliškai. Puikiai kalbu ir rusiškai.

TOBULA VESTUVINĖ FOTOSESIJA

Kaip aš regiu gražiausią Jūsų šventę? Mano tikslas - jūsų vestuvių nuotraukose perteikti tai, kas gražiausia, kas užburia ir žavi. Atsižvelgdamas į savo jaunavedžių pasaulėžiūrą bei charizmą savo kūryboje visuomet ieškau skirtingų atspalvių: nuo natūralumo iki mados fotografijos pozų,  nuo tikroviškos, nesuvaidintos  iki mistika dvelkiančios skriejančios vestuvinės fotografijos. Esu sudedamoji Jūsų šventės dalis - myliu žmones, mėgstu būti įvykių sūkuryje ir gražiausius momentus jaučiu širdimi... Jūsų šventės eigos neįtakosiu, tačiau paprašysiu paskirti bent dvi valandas Jūsų šventės laiko tik Jums ir man. Kai kurie fotografai tai vadina vestuvine fotosesija, tačiau man - tai teatro laikas, kurio metu aš būsiu Jūsų režisierius, o Jūs - mano aktoriai. Nuoširdžiai tikiu, kad kartu galime sukurti tobulą Jūsų vestuvinę fotosesiją.

MENIŠKOS VESTUVIŲ NUOTRAUKOS

Kodėl verta rinktis mane? Pradedam... a) galimybė planuojant šventę pasinaudoti mano sukauptomis žiniomis apie vestuves - aš jų turiu sukaupęs keletą lagaminų! b) netirpstu lietuje; c) puikiai toleruoju +30C ir didesnę oro temperatūrą; d) energijos trūkumo atveju visuomet automobilyje turiu šokoladuką sau ir jauniesiems; e) mano foto krepšyje puikiausiai telpa jaunikio telefonas, piniginė bei nuotakos kosmetika; f) Jūsų šventės dieną visuomet iš lovos išlipu ta pačia koja; g) net jei savo gražiausios šventės rytą būsite susirūpinę - kaip mat pataisysiu Jūsų nuotaiką! Galėčiau vardinti nesustodamas... Na, ir žinoma - vos nepamiršau - esu vestuvių fotografas, tad Jūsų teismui esu paruošęs gausybę meniškų nuotraukų ir fotosesijų. Tuo galite įsitikinti apsilankę mano vestuvinių nuotraukų galerijose.

VESTUVIŲ FOTOGRAFAVIMO KAINA

Kiek tai kainuoja? Palengvinau Jums gyvenimą - kad nereikėtų skęsti informacijos jūroje paruošiau Jums tris paslaugų pasiūlymus, kurių aprašymus ir kainas rasite čia. Jei visgi pasirodys, kad norėtumėte kitokio neregėto super pasiūlymo - brūkštelkit man žinutę elektroniniu paštu  nerijus@janu.lt arba užpildykite šią formą. Pažadu - pasistengsiu atsakyti kuo greičiau!

Nuoširdžiai - Jūsų vestuvių fotografas!

 
 

 
VESTUVIU FOTOGRAFAS KAUNE | VESTUVIU FOTOGRAFAS VILNIUJE | FOTOGRAFAS KAUNE | FOTOGRAFAS VILNIUJE| VESTUVIU FOTOGRAFAS